Spouštíme nový
věrnostní program

O NÁS

PetDiscont.cz je prodejce značkových krmiv a chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, akvaristiku, teraristiku a jiné domácí zvířecí kamarády. Jsme na trhu 22 let a naše zboží můžete zakoupit také v kamenných prodejnách. Důraz klademe na vysokou kvalitu a nízkou cenu.

„Discont“ v názvu našeho obchodu proto neznamená nízkou úroveň prodeje, ale nízké ceny při vysoké kvalitě zboží a služeb. "Discont" také u nás znamená, že nízké ceny zboží dokážeme ještě dále snižovat v nákladech na obaly, používáme zásadně recyklované krabice, pro výplně a bezpečnou přepravu jsme zakoupili profesionální stroj na výrobu kartonové vlny, kterou vypňujeme volné místa v balících. Zpracujeme tedy veškerý "odpad", vám snížíme cenu a ještě šetříme žívotní prostředí. Nízké ceny vám můžeme garantovat také právě díky našemu dlouholetému působení na trhu, zkušenostem a vztahy s dodavateli.

Naše společnost vznikla v roce 1995. Obchodní a skladové centrum má rozlohu více než 1.300 m2. Trvale u nás najdete přes 40.000 produktů pro své mazlíčky. Společnost je řízena jako rodinná firma, která mimo jiné zúročuje dlouholeté chovatelské zkušenosti. Zboží pro vás připravuje 20 zaměstnanců a rodinných příslušníků. Vlastníme veškerá oprávnění a certifikace k provozované činnosti. Chráníme osobní údaje našich zákazníků a postupujeme v souladu s právní úpravou přijatou Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob (více informací o ochraně údajů).

Hlavní přednosti internetového obchodu PetDiscont.cz

  • garance nízkých cen
  • více než 40.000 položek skladem s doručením do tří dnů
  • možnost rychlé objednávky bez povinné registrace
  • zboží Vám doručíme domů nebo do na pracoviště v požadovaném termínu
  • poradenství telefonem či e-mailem od zkušených prodejců
  • jsme plátci DPH - vystavíme Vám daňový doklad s možností odpočtu DPH
  • registrovaní uživatelé mají možnost odběru informací o novinkách a slevách

To nejlepší pro vaše mazlíčky za nejlepší ceny.