Spouštíme nový
věrnostní program

Foresto je bezpečná ochrana i šance na výhru

Jarní sluníčko začíná hřát a zve nás ven. Vyšší teploty ale probouzí také parazity, jako jsou blechy a klíšťata, připravené venku zaútočit na naše domácí mazlíčky. Tím ohrožují nejen je samotné, ale jejich prostřednictvím v podstatě celou domácnost.

Pořiďte svému psovi nebo kočce antiparazitní obojek Foresto. Může to být velká výhra nejen pro ně v podobě až 8měsíční ochrany, ale také pro Vás. Právě teď totiž můžete vyhrát Volvo XC40, vůz značky, která je pověstná svým důrazem na bezpečnost řidiče i posádky. 60 soutěžících vyhraje také chytré hodinky Garmin, jejichž funkce motivují ke zdravému způsobu života, a tím rovněž chrání Vaše zdraví.

  1. Kupte 1× Foresto pro kočky a psy do 8 kg nebo Foresto pro kočky a psy nad 8 kg
  2. Zadejte na webu www.soutezforesto.cz kód z dokladu o nákupu a uchovejte účtenku
  3. Vyhrajte 1× vůz VOLVO XC40 nebo 60× chytré hodinky Garmin v hodnotě 6490 Kč

Obojky Foresto oceňují všichni chovatelé psů a koček nejen kvůli dlouhotrvající až 8měsíční ochraně, ale také kvůli spolehlivým repelentním účinkům. Nákaza virovým nebo bakteriálním onemocněním totiž hrozí už v momentě, kdy parazit poprvé naruší kůži. Obojek Foresto výrazně snižuje riziko, že se paraziti na těle zvířete usadí, natož přisají.

Soutěž trvá od 1. 3. 2021 do 30. 4. 2021 na území České republiky. Soutěžní nákup je možné provést již od 1. 1. 2021.
Účastník soutěže je povinen si uschovat originál dokladu o nákupu.
Soutěže se smí zúčastnit osoby starší 15 let. Obrázky výher jsou pouze ilustrativní. Zadavatelem soutěže je Elanco Poland sp. z o.o, NIP 5272927558. Soutěžní výrobky: Foresto 1,25 g + 0,56 g obojek pro kočky a psy < 8 kg a Foresto 4,50 g + 2,03 g obojek pro psy > 8 kg jsou veterinární léčivé přípravky.
Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Délka obojku je 38 nebo 70 cm. Smrtící a repelentní (zabraňuje sání) účinek proti klíšťatům po dobu až 8 měsíců. Léčba a prevence zablešení 7–8 měsíců. Foresto a Elanco logo-šikmý pruh jsou obchodní značky ve vlastnictví společnosti Elanco nebo jejích obchodních poboček.
Logo Bayer a Bayer kříž jsou obchodní značky ve vlastnictví společnosti Bayer. Elanco Poland sp. z o.o.